امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

آیت الله مهمان نواز نقش بسزایی در روشنگری مردم در خراسان شمالی داشت دوشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۵:۴۶

جامعه مدرسین:
آیت الله مهمان نواز نقش بسزایی در روشنگری مردم در خراسان شمالی داشت تعداد بازدید: ۱۱

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور پیامی درگذشت آیت الله مهمان نواز را تسلیت گفت و اعلام داشت:آن عالم مجاهد، عمر با برکت خویش را در راه نشر معارف مکتب اهل بیت(علیهم السلام) سپری نمود. ایشان قبل از انقلاب اسلامی در مبارزه با طاغوت و همراهی حضرت امام خمینی(ره) نقش بسزایی در روشنگری مردم به ویژه در خطّه خراسان شمالی داشت.

 

 
 
 
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، در پی درگذشت آیت الله حبیب الله مهمان‌نواز جامعه مدرسین حوزه علمیه قم پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

(انا لله و انا الیه راجعون)

ارتحال عالم جلیل القدر حضرت آیت الله آقای حاج شیخ حبیب الله مهمان‌نواز(ره)، نماینده محترم مردم شریف استان خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری موجب تاسف و تاثر گردید.

آن عالم مجاهد، عمر با برکت خویش را در راه نشر معارف مکتب اهل بیت(علیهم السلام) سپری نمود. ایشان قبل از انقلاب اسلامی در مبارزه با طاغوت و همراهی حضرت امام خمینی(ره) نقش بسزایی در روشنگری مردم به ویژه در خطّه خراسان شمالی داشت و پس از انقلاب نیز همواره در خط ولایت و در سنگر نماز جمعه و مجلس خبرگان رهبری منشاء خدمات ارزشمندی برای نظام اسلامی بود.

جامعه مدرسين حوزه علميه قم رحلت آن روحانی مبارز را به محضر حضرت بقية‌الله الاعظم(عجل‌الله‌ تعالی فرجه الشریف)، مقام معظم رهبري«مدظله العالي»، مراجع عظام تقليد«دامت بركاتهم»، حوزه‌هاي علميه و مردم وفادار و شریف استان خراسان شمالی و همچنین بازماندگان ایشان تسلیت عرض نموده، براي آن مرحوم علو درجات، غفران و رحمت الهی را از خداوند متعال خواستار است.

 

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمد یزدی
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم