امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

کتاب جامع مجموعه طرح های کمیسیون طرح و برنامه مجمع نمایندگان منتشر می شود چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۰۲:۵۶


کتاب جامع مجموعه طرح های کمیسیون طرح و برنامه مجمع نمایندگان منتشر می شود تعداد بازدید: ۱۸۰

حجت الاسلام گلزاده با اشاره به ارتقای سطح فعال سازی کمیسیون های مجمع نمایندگان طلاب به عنوان یکی دیگر از فعالیت کمیسیون طرح و برنامه یادآور شد: کتاب جامع مجموعه طرح های کمیسیون طرح و برنامه در حال آماده سازی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، پنجاه و سومین نشست مجمع عمومی مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم شامگاه چهارشنبه در سالن همایش های جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد.

حجت الاسلام صادق گلزاده نماینده طلاب و فضلای قوچان و درگز در این نشست گزارشی از برنامه ها و فعالیت های حوزه انتخابیه خود ارائه کرد و اظهار داشت: در حوزه انتخابیه قوچان کارهای زیادی در جهت تقویت حوزه و طلاب و فضلای حوزه داشته ایم.

وی تجلیل از علمای بزرگ منطقه را از فعالیت های این مجموعه عنوان کرد و افزود: بیش از ده همایش، نکوداشت و نمایشگاه برگزار کردیم و همچنین تجلیل از شهدای روحانی و مفاخر حوزوی از دیگر برنامه ها ما در این حوزه انتخابیه بود.

وی یادآور شد: حضور فعال و نقش آفرین در شورای وحدت و حمایت متشکل از فرمانداران، امامان جمعه، مدیران سابق دولتی و نماینده طلاب و فضلا یکی دیگر از فعالیت های ما بود تا بتوانیم از ظرفیت های مختلفی که سابقه خدمت دارند استفاده کرده و از وجود آنها بهره بگیریم.

حجت الاسلام گلزاده با بیان این که برنامه های مجمع در قم، مشهد و قوچان تنظیم می شود، یادآور شد: برخی از این برنامه ها خانوادگی است، جلسات هم اندیشی زیادی نیز در سه شهر یاد شده داشتیم.

وی راه اندازی گروه های فرهنگی تبلیغی در فضای مجازی با استفاده از ظرفیت طلاب و فضلای حوزه را یکی دیگر از دستاوردهای مجمع نمایندگان طلاب در این شهر برشمرد .

این استاد حوزه علمیه  خاطرنشان کرد: ما با تعامل مستقیم با نمایندگان مجلس و مسؤولان و مدیران دولتی کارهای فرهنگی زیادی کرده ایم و شاید بتوان گفت اتفاق فرهنگی مهمی در منطقه نمی افتد مگر اینکه مسؤولان با نماینده طلاب مشورت می گیرند.

عضو مجمع نمایندگان طلاب در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت های کمیسیون طرح و برنامه مجمع نمایندگان طلاب نیز یادآور شد: دراین مدت هفته ای دو جلسه داشته ایم و حدود 15 مصوبه داشتیم که 10 مورد تصویب شده و پنج مورد نیز در مرحله نهایی شدن قرار دارد.

وی ادامه داد: این موارد هر کدام در قالب طرح هایی مطرح شده که از جمله آنها نظام پیشنهادات مجمع، طرح چشم انداز مجمع در راستای فعال سازی مجمع و طرح ارزشیابی کمی و کیفی مجمع در جهت تکریم عزیزان نماینده بوده است.

حجت الاسلام گلزاده  با اشاره به ارتقای سطح فعال سازی کمیسیون های مجمع نمایندگان طلاب به عنوان یکی دیگر از فعالیت کمیسیون طرح و برنامه یادآور شد: کتاب جامع مجموعه طرح های کمیسیون طرح و برنامه در حال آماده سازی است.

وی در ادامه با اشاره به پیروزی عظیم و استراتژیک امت اسلامی و جبهه مقامت اسلامی در برابر داعش اذعان داشت: این پیروزی حقیقتا موفقیت در یک جنگ جهانی افکار و اندیشه ها بود، چراکه جبهه باطل با همه طراحی فراگیر خود به زمین خورد و استکبار جهانی هم نتوانست این مسأله را انکار کند.

عضو مجمع نمایندگان طلاب تأکید کرد: باید رهبر معظم انقلاب و سید مقاومت لبنان و همه جهادگران اسلام از جمله سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی تبریک گفت که حیدر گونه جان برکف گرفتند و این پیروزی را رقم زدند.